Zobacz sama, że kobietą być jest pięknie

  • 07.03.2019, 22:50
Zobacz sama, że kobietą być jest pięknie

Event z okazji Dnia Kobiet zostanie zorganizowany przez Fundację "Tętniące Życiem" już w piątek o 17:00 w Kinie "Wilga".

Podczas "Kobietą być JEST pięknie" odbywać się będą krótkie prelekcje, m.in. "Kobieto, tętnij życiem"; "Silna babka, czyli o asertywności słów kilka", a także rozmowy o tym, "Ile kobiety jest w kobiecie?" podczas panelu dyskusyjnego.

W programie między m.in. występ szkoły tanecznej Street Dance Studio Garwolin, liczne stoiska lokalnych firm i sponsorów, recital Mateusza Szczepańskiego MS Mateusz Szczepański, występ uczniów z Zespołu Szkół Artystycznych w Garwolinie, losowanie atrakcyjnych nagród oraz goście specjalni - Aleksandra Domańska z bratem Dawidem, finaliści programu Ameryka Express.

-W holu głównym będzie można zapoznać się z ciekawą ofertą firm z naszego powiatu -wyjaśniają organizatorki wydarzenia Agnieszka Sadowska-Janiec i Barbara Jarzyna, założycielki Fundacji "Tętniące Życiem", zachęcając do udziału i dodając:

-Po raz kolejny organizujemy projekt skierowany do kobiet. Chcemy przez to dawać im motywację i siłę, uczyć radości życia. Chcemy, aby czuły się piękne i szczęśliwe -mówią.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe